ДОБРОГО ДНЯ!

Внутрішньо переміщені та постраждалі особи, благодійні та громадські організації, волонтери, спеціалісти, які працюють з ВПО та постраждалими особами та інші особи, які відкрили наш сайт “Сильніші разом”!

Шаблони всіх документів створені та розміщені у рамках проєкту ГО «Ти потрібен Україні»  «Сильніші разом» за фінансової підтримки БФ «Центр громадських ініціатив» в межах проєкту «Закарпаття. Спільно: посилення потенціалу ОГС для відповіді на гуманітарну кризу» (надалі Шаблони). 

Частину шаблонів було створено за підтримки Громадської організації «Інститут аналітики та адвокації» (ГО «ІАА») в рамках суб-гранту проєкту Re:Ukraine project за фінансової підтримки Європейського Союзу, що реалізується ГО «ІАА».

Просимо Вас ознайомитись з цим текстом – це ДУЖЕ ВАЖЛИВО!

ПРИЗНАЧЕННЯ

Шаблони призначені для використання внутрішньо-переміщеними особами та особами, постраждалими від наслідків воєнних дій, а також особами, які опинились у складній життєвій ситуації внаслідок повномасштабного вторгнення рф на територію України на засадах безоплатності та вільного доступу.

КОПІРАЙТ

Шаблони підлягають охороні в якості об’єктів авторського права відповідно до ч. 1 ст. 433 Цивільного кодексу України, ст. 7 ЗУ «Про авторське право та суміжні права». Суб’єктами інтелектуальної власності на вказані об’єкти авторського права відповідно до ст. 435 Цивільного кодексу України, ч. 2 ст. 5 ЗУ «Про авторське право та суміжні права» виступають їх автори та ГО «ТИ ПОТРІБЕН УКРАЇНІ».

МАЙНОВІ ПРАВА

Всі немайнові авторські права на шаблони цих документів належать їх авторам, зазначеним безпосередньо у тексті самого шаблону.
Майнові авторські права, в тому числі, право забороняти використання шаблонів документів з метою, що відрізняється від зазначеної вище, належить ГО «ТИ ПОТРІБЕН УКРАЇНІ».

РОЗДІЛИ

ЗАПИТИ НА ОТРИМАННЯ ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ

ЗАЯВИ ДО БАНКІВСЬКИХ УСТАНОВ ЩОДО КРЕДИТНИХ ВІДНОСИН

ЗАЯВИ ПРО ОТРИМАННЯ ВТРАЧЕНИХ/ПОШКОДЖЕНИХ ДОКУМЕНТІВ (ЇХ ДУБЛІКАТІВ)

ЗАЯВИ У СФЕРІ ОСВІТИ

ЗАЯВИ ДО ДЕРЖПРАЦІ

Щодо перевірки дотримання законодавства про працю

ЗАЯВИ У СФЕРІ ОПІКИ ТА ПІКЛУВАННЯ

ЗАЯВИ ДО КІБЕРПОЛІЦІЇ

ПРОЦЕСУАЛЬНІ (СУДОВІ) ДОКУМЕНТИ

Цивільне та адміністративне процесуальне право

СКАРГИ НА ДІЇ ПОСАДОВИХ ТА СЛУЖБОВИХ ОСІБ

До органів державноЇ влади/місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій

ЗАЯВИ ДО НАЦПОЛІЦІЇ ПРО ВИКРАДЕННЯ ЛЮДИНИ

ЗАПИТИ В ДЕРЖАРХІВ

Цивільне та адміністративне процесуальне право

ЗАЯВИ ТА КЛОПОТАННЯ ДО СБУ (ДОСУДОВЕ РОЗСЛІДУВАННЯ)

До органів державноЇ влади/місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій

ЗАЯВИ У СФЕРІ СОЦЗАХИСТУ СІМЕЙ ЗАГИБЛИХ(ПОМЕРЛИХ) ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ

ПРОХОДЖЕННЯ ТА ЗВІЛЬНЕННЯ З ВІЙСЬКОВОЇ СЛУЖБИ

Всі немайнові авторські права на шаблони цих документів належать їх авторам, зазначеним безпосередньо у тексті самого шаблону.

Майнові авторські права, в тому числі, право забороняти використання шаблонів документів з метою, що відрізняється від зазначеної вище, належить ГО «ТИ ПОТРІБЕН УКРАЇНІ».

Допускається безоплатне використання шаблонів документів без дозволу суб’єктів авторського права за умови обов’язкового зазначення імені автора і джерела запозичення (гіперпосилання на сайт розміщення та офіційний сайт ГО «ТИ ПОТРІБЕН УКРАЇНІ» – https://uny.org.ua), без мети отримання прибутку виключно з метою інформування внутрішньо-переміщених осіб та осіб, постраждалих від наслідків воєнних дій, а також осіб, які опинились у складній життєвій ситуації внаслідок повномасштабного вторгнення рф на територію України, про наявність цих шаблонів та/або створення можливості їх безпосереднього використання ВИКЛЮЧНО такими особами, шляхом:

  • відтворення, у тому числі в документарній та/або електронній (цифровій) формі,
  • інтерактивного надання доступу до зазначених шаблонів документів,
  • демонстрації чи розміщення цих шаблонів документів у документарній та/або електронній формі в приміщеннях органів державної влади та місцевого самоврядування, на їх офіційних сайтах чи інших інформаційних ресурсах тощо.

Будь-яке використання вищевказаних шаблонів документів в межах підприємницької діяльності з метою отримання прибутку чи використання їх з будь-якою іншою метою, несумісною з цілями та завданнями проєкту «Сильніші разом», ЗАБОРОНЕНО.

Дії, спрямовані на використання шаблонів всіх розміщених документів в межах підприємницької діяльності з метою отримання прибутку (в тому числі їх продаж чи вимагання оплати від бенефіціарів за їх використання) чи використання їх з будь-якою іншою метою, несумісною з цілями та завданнями проєкту «Сильніші разом», вважаються протиправним і тягнуть за собою відповідальність, передбачену чинним законодавством України. 

Колектив ГО “Ти потрібен Україні”

Звертайтесь на office@uny.org.ua